درباره متراک

امروزه مباحث مدیریت پیمان و مدیریت پروژه با چالشهای زیادی همراه می باشد و همواره مدیران و مجریان طرح های عمرانی و اجرایی  در تلاشند بیشترین بهره وری از عوامل خود را در جهت اهداف پروژه بکار گیرند. در این میان عوامل اجرایی نیازمند انجام مطالعات دقیق و انجام برآورد و آنالیز قیمت اجرای کامل پروژه را بر عهده دارند.

نرم افزار متراک به عنوان اولین ارائه دهنده نرم افزارهای آنلاین متره و برآورد در کشور سعی در ایجاد محلی ایمن و پایدار با قابلیت دسترسی پذیری آسان به مجموعه ای از نرم افزارهای مورد نیاز این دسته از عوامل اجرایی پروژه ها دارد. در حال حاضر نرم افزارهای متره و برآورد و صورت وضعیت نویسی آماده استفاده و بهره برداری می باشد و نرم افزارهای تعدیل و آنالیزبها نیز در حال برنامه نویسی و توسعه می باشد.

در طراحی و پیاده سازی نرم افزارها اهدافی ازجمله ساده بودن محیط کاربری و اجتناب از پیچیدگی های نرم افزارهای معمول و استفاده از زبان های برنامه نویسی روز دنیا جهت سرعت اجرای نرم افزارها مورد توجه قرار گرفته است.

برای دسترسی به نرم افزار متراک نیاز به نصب نرم افزار و یا خریداری قفل سخت افزاری (دانگل) ندارید و تنها با استفاده از شماره همراه خود و دریافت رمز یکبار مصرف میتوانید به همه امکانات سایت دسترسی پیدا کنید.

متراک حاصل بیش از 12 سال زحمات شبانه روزی و تجربیات اینجانب در امور اجرایی پروژه های عمرانی می باشد. در طول این مدت از نظرات ارزنده و سازنده همکاران و مهندسین رشته های مختلف استفاده شده و بارها نرم افزارها توسط ایشان و بیش از 500 کاربر فعال سایت استفاده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

سیدوحید موسویان