قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات نرم افزار اینترنتی متراک به دقت مطالعه نمایید.

ثبت نام و ورود کاربران به وب ‏سایت متراک و در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نرم افزار اینترنتی متراک از سوی ایشان است. لذا شرایط و قوانین مندرج در این صفحه می بایست از سوی کاربران به دقت مطالعه و مورد تایید قرار گیرد. هرگونه تغییر در متن قوانین و مقررات به وسیله راههای ارتباطی تعریف شده به اطلاع کلیه کاربران محترم خواهد رسید.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده است و مبادرت به ثبت نام و یا هرگونه استفاده از خدمات نرم افزارهای اینترنتی متراک نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

بدیهی است استفاده از خدمات نرم افزار اینترنتی متراک اعم از خرید محصولات و ارسال ایمیل به پشتیبانی نرم افزار متراک، ارتباط الکترونیکی تلقی خواهد شد و ایجاد این ارتباط به منزله موافقت شما با ایجاد ارتباط الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و یا سرویس پیام کوتاه) است. همچنین تیم نرم افزاری متراک می‌تواند جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات از این طریق اقدام کند.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های نرم افزار اینترنتی متراک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات نرم افزار اینترنتی متراک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین وب سایت منتشر و به روز رسانی می‌ شود و مراجعه به وب سایت در هر زمان، دال بر پذیرش هرگونه تغییر از سوی کاربران خواهد بود.

 

خریداری نرم افزار و راه اندازی سیستم

خریداری حق اشتراک نرم افزار اینترنتی متراک در هر 7 روز هفته و 24 ساعته امکان پذیر می ‌باشد اما امکان پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص مشکلات نرم افزاری و سوالات کاربران تنها در ساعات تعریف شده امکان پذیر می باشد.

 

ساعات کاری جهت ارائه خدمات پشتیبانی

روز کاری به معنی روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و امکان ارائه پشتیبانی صرفا در این روزها و در بازه زمانی 8 الی 20 مقدور می ‌باشد.

 

تیم پشتیبانی نرم افزار متراک همواره تلاش می‌ ‌کند با استفاده از کادری مجرب، در اولین زمان ممکن نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی اقدام کند لذا مسئولیت بروز هر گونه مشکل در صورت دریافت خدمات پشتیبانی از شرکتی به غیر از نمایندگی‌ ‌های مجاز تائید شده توسط تیم نرم افزاری متراک، به عهده شخص کاربر می ‌باشد.

کاربر می بایست تنها از مرورگرهای استاندارد معرفی شده (گوگل کروم-موزیلا فایرفاکس) جهت استفاده از نرم افزارها اقدام نماید و در غیر این صورت مسئولیت بروز هرگونه مشکل به عهده کاربر می باشد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تیم نرم افزاری متراک کلیه تلاش خود برای ایمن سازی و حفاظت از اطلاعات کاربران و مشتریان را خواهد نمود لذا هر کاربر می بایست مسائل حفاظتی مورد نیاز جهت جلوگیری از ورود افراد غیر به محیط کاربری خود را رعایت نمایند.

نرم افزار اینترنتی متراک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات وبسایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

با توجه به اهداف و خط مشی این سامانه، کاربر حق ذخیره سازی و استفاده از نرم افزار جهت تهیه اسناد با سطح حفاظتی محرمانه و بالاتر را نداشته و در صورت استفاده هرگونه مسئولیت ناشی از آن به عهده کاربر می باشد.

نرم افزار اینترنتی متراک متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت نرم افزار اینترنتی متراک، شما رضایت خود از این سیاست را بیان می‌کنید.

 

سیاست نشر اطلاعات

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات نرم افزار اینترنتی متراک، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نرم افزار اینترنتی متراک جزئی از اموال نرم افزار اینترنتی متراک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نرم افزار متراک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نرم افزار متراک محفوظ می‌‏دارد.